pirmdiena, 2008. gada 8. decembris

ehh 21

ehh 21 tiek aizvadīts 22 tiek sagaidīts, tiešām sūdzēties nevar, pa šo gadu daudz kas ir izdarīts gan labā, gan sliktā nozīmē! :D ir vārīti gan sūdi, (devil) gan labas lietas darītas (pray).

Daudz ceļots, (Turcija-Stambula-Batman-Siirta (pateicoties IMKA), Polija-Gdanska, Vācija-Berline-Bochum, Nīderlande-Amsterdama, atkal Polija-pakāpt (luzumpunkts.lv), Slovākija-Tatri, Zviedrija-Nyköping!

Nopirkts auto gada sakumā gludekļveidīgais zalas krāsas Citrons, Velāk sabraukts tā ka nav lietojams, vismaz pagiadam, stāv pie servisa (tētis teica ka citi pa mūžu nenovizina tik daudz cik es pa pus gadu). Nopirkts cits auto pelekkrasas volvo, ripo labi (car) tfu tfu tfu.

Būts visdažādakajās vietās un pasākumos :)) Gan ar Imka, gan Lpic, gan Luzumpunktu un vienkārši ar labiem draugiem. (fani)

Nedaudz salaists ar skolu dēlī (fool)

Bet darīts ir daudz, nenožēloju, nu vismaz ne vairums mirkļu. Ir protams lietas ko varēja nedarīt, vai darīt savādāk, bet ka ir tā ir un atpakaļ jau nepagriezīsi. Nu un tā nu tāds bijis šis visnotaļ intresantais 21. gads, atliek tik novēlēt pašam sev, nepaklupt un turpināt ar uzviju uz priekšu. (giggle) :) :) :) 8)

Nav komentāru: